top of page

SAUNOVÝ SVĚT

Saunování je skvělý způsob, jak zlepšit svoji imunitu, zregenerovat a odpočinout si. Pomůže vám z těla vyplavit toxiny, prokrvit orgány i kůži a zbavit se stresu. Pobyt v sauně je vhodný nejen pro dospělé, ale také pro děti již od 5 let – ty mají do zdejšího saunového světa 50% slevu na vstup.

V našem saunovém světě budete mít k dispozici tři sauny klasickou finskou, tropickou a saunu s nastavitelnými parametry. K ochlazení můžete použít jednu ze studených sprch umístěných přímo v prostoru saun, popřípadě ochlazovací vědro. Dále u nás najdete příjemnou odpočívárnu s umělým krbem, kde Vám vždy rádi zpříjemníme relaxaci svíčkami a aromatickými oleji. Na recepci si můžete zapůjčit ručník a prostěradlo, které jsou již započteny v ceně vstupu. 

11928734-397e97.webp

Finská sauna

Původně představovala prostor vyhloubený do země a překrytý zvířecími kůžemi. Místnost se vytápěla kameny rozpálenými v ohništi …pod kožešiny Vás ale nepozveme. Naše finská sauna patří mezi ty nejmodernější. Je vytápěna topným tělesem, které automaticky hlídá teplotu na úrovni 100° C  a vlhkost okolo 5%.

Tropická sauna

Jedná se o jeden z nejmodernějších druhů sauny se stálou teplotou okolo 50° C a vlhkostí v rozmezí 40-50 %. Je vhodná pro všechny, kterým z nějakého důvodu nevyhovuje poměrně vysoká teplota v klasické finské sauně. Nejlépe působí na kardiovaskulární systém a na horní dýchací cesty.

Sauna s nastavitelnými parametry

V DreamFit Wellness Chabry dbáme na to, aby u nás byl každý jednotlivec spokojený a tak nemůže v našem saunovém světě chybět i sauna s nastavitelnými parametry, která je připravená plnit Vaše individuální požadavky.

bottom of page