top of page

MASÁŽNÍ SALÓN

Příjemný, uklidňující a zkušený dotyk. Nejstarší způsob, jak uvolnit své
tělo i mysl. Věříme, že pravidelná masáž je důležitým prvkem pro zdravý život. Dopřej svému tělu masážní terapii.

shutterstock_1279849993 (1).jpg

NABÍDKA MASÁŽÍ

SPORTOVNÍ MASÁŽE

Facial

60 - 120 min, od 1250 Kč

Sportovní masáž nabízí kromě udržení tělesné kondice také zlepšení celkového vzhledu a účinně bojuje proti fyzické i psychické únavě. Aktivně se také podílí na regeneraci pohybového aparátu po úrazech, onemocněních či po velké fyzické námaze. Výrazný je její vliv na psychiku člověka, kterou zbavuje nahromaděného napětí a důsledků stresu. V nabídce je možné si zvolit masáž zad a šíje nebo celého těla

LYMFATICKÉ MASÁŽE

Back Massage

60 - 120 min, od 1300 Kč

Lymfatická masáž podporuje detoxikaci, zvyšuje imunitu a pomáhá proti otokům nebo chronické únavě. Při lymfatické masáži se používají speciální pomalé jemné hmaty, které napomáhají pročištění lymfatických cest a zlepšení odtoku lymfy. Lymfatická masáž se dá provádět jen na určitých částech těla (částečná) nebo na celém těle (celková). Pro dlouhodobý účinek je třeba absolvovat 3 masáže celého těla během jednoho týdne.

REFLEXOLOGIE PLOSEK NOHOU

Pressure point massage 2

60 min, 890 Kč

Reflexologie je jedna z nejúčinnějších metod alternativní léčby. Reflexologie plošky nohy může ulevit od nepříjemných bolestí, ale i odstranit příčinu problému. Reflexní terapie vychází z poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky odpovídající příslušným vnitřním orgánům nebo oblastem těla. Teorie reflexních zón vychází z toho, že masáží nebo stiskem některých bodů lze reflektivně působit na celý organismus.

OLEJOVÁ MASÁŽ

Facial

60 - 120 min, od 1250 Kč

Podle počasí, ročního období a momentální nálady Vám doporučím výběr nejvhodnějších olejů. V létě osvěžující vůni Mojito – lehká vůně citrusů a máty, nebo levandulový olej. V zimě a sychravém počasí teplý kokosový olej, prohřívající skořicový, nebo devatero kvítí.

KRANIOSAKRÁLNÍ UVOLNĚNÍ

Back Massage

90 min, 1450 Kč

Každý den jsme vystaveni nejrůznějším negativním vlivům jako např. stresu a napětí, se kterým se musí naše tělo umět vypořádat. Tyto vlivy mohou způsobit stažení tkání a distorzi kraniosakrálního systému které mohou vyústit v blokády. Během KS dochází k aktivaci samoléčebného procesu. Vytváří se prostor pro rozpuštění blokád uložených ve tkáních a uvolnění napětí z různých traumat a vzpomínek uložených v těle.

DORNOVA METODA + BREUSSOVA MASÁŽ

Pressure point massage 2

60 - 90 min, od 1150 Kč

Dornova metoda je velmi jemná technika vhodná k odstraňování problémů s pohybovým aparátem. Dochází při ní k uvolňování  blokád páteře a kloubů. Nedílnou součástí Dornovy metody je šetrná Breussova masáž páteře, která pomáhá uvolnit napětí svalů v oblasti páteře. Současně jde o příjemnou, energetickou, relaxační masáž, kterou mohou být posunuté obratle bezbolestně uvedeny do správné polohy.

D688FF9C-FC21-44C9-A6FF-4D4DB47055E1_1_2

MARTIN URBAN

Masér

bottom of page